CHF11050CBF500L
Mfr.Part #
CHF11050CBF500L
Manufacturer
Bourns, Inc.
Package/Case
Datasheet
CHF11050CBF500L
Description
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 400W
Stock
106
Manufacturer :
Bourns, Inc.
Product Category :
RF Misc ICs and Modules
Frequency :
0Hz ~ 1GHz